Zamknij

Strefa sceny

Strefa sceny

Na głównej scenie będzie czekało mnóstwo atrakcji zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci. Prowadzący, Robert Jarek, zorganizuje liczne konkursy z fantastycznymi nagrodami!
Wystąpią tu także:

  • Majka Jeżowska - ulubiona wokalistka najmłodszej widowni.
  • Maciej Pol - magik, który potrafi wyczarować prawdziwe widowisko, a do wielu swoich numerów zaprasza ochotników z widowni.
  • Warsztatowa Akademia Musicalowa, która wykona piosenki z najpopularniejszych filmów i musicali dla dzieci: Mała Syrenka, Schrek, Mulan, Mary Poppins czy Piraci z Karaibów!

Strefa rozrywkowa

Strefa rozrywkowa

Strefa rozrywki to prawdziwe wesołe miasteczko pełne atrakcji dla małych gości. Karuzele, plac z autami do zderzania, maty do tańczenia, automaty do gry oraz inne atrakcje z postaciami z Kinder Niespodzianki to tylko część z nich! Każdy gość na urodzinach Kinder Niespodzianki będzie mógł zrobić sobie wyjątkowe, pamiątkowe zdjęcie na wybranej ściance i spotkać prawdziwego Kinderino.

Strefa urodzinowa

Strefa urodzinowa

Strefa urodzinowa będzie wypełniona atrakcjami takimi jak stanowiska z bańkami mydlanymi, gdzie każde dziecko będzie mogło zrobić własną, wielką bańkę mydlaną, strefy do tworzenia laurek dla Kinderino, strefy do składania i malowania kolorowanek 3D oraz gadżety w postaci czapeczek urodzinowych dla każdego malucha. A odpocząć będzie można siedząc na jednym z pięter ogromnego, pluszowego tortu Kinder Niespodzianki!

Strefa ogólna

Strefa ogólna

To strefa wielu ruchomych atrakcji, które będą przemieszczać się po całym stadionie: Kinderino chętnie zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie z każdym uczestnikiem zabawy, a jeden z klaunów-balonikarzy na pewno stworzy niejedno zwierzątko o najdziwniejszych kształtach. Animatorzy będą malować buzie, a każde dziecko, które zbierze odpowiednia ilość pieczątek, będzie mogło wymienić je na niesamowite nagrody.

Dziękujemy marce Żywiec Zdrój za obecność na urodzinach Kinder Niespodzianki.